Redmi’nin uygun fiyatlı tableti Türkiye’ye de geliyor, yalnız ufak bir değişiklikle

Yakın zamanda Xiaomi‘nin Redmi Pad Pro modelini Çin’de tanıtacağı duyuruldu. Ancak, yeni bir sertifika kaydı bu cihazın global piyasaya farklı bir marka altında sunulabileceğine işaret ediyor.

EEC veri tabanında 2405CPCFBG model numarası ile kaydedilen bir POCO tablete rastlanmışken, Çin’in 3C sertifikasyon platformunda 2405CRPFDC model numarası taşıyan bir tabletin ortaya çıkması, bu cihazın Çin’de Redmi Pad Pro olarak bilinen model olabileceğini gösteriyor. İki model numarasının karşılaştırılması, Redmi Pad Pro’nun global pazarda ilk POCO markalı tablet olabileceğine dair spekülasyonları güçlendiriyor.

Redmi’nin uygun fiyatlı tableti Türkiye’ye de geliyor, yalnız ufak bir değişiklikle

3C veri tabanındaki kayıtlar, cihazın 33W hızlı şarj desteğine sahip olduğunu doğruluyor. Bununla birlikte, geçtiğimiz hafta POCO markasına ait bir stylusun FCC tarafından sertifikalandığı görüldü. Bu bilgiler, Redmi Pad Pro ve muhtemel POCO tablet hakkındaki tahminleri desteklese de, henüz resmi bir onay bulunmamaktadır.

Redmi Pad Pro‘nun 10 Nisan’da Çin’de piyasaya sürülmesi bekleniyor. Şu ana kadar edinilen bilgilere göre, cihaz 12.1 inç büyüklüğünde 2.5K çözünürlüklü bir LCD ekrana sahip olacak. Ayrıca, 10,000mAh kapasiteli büyük bir pil ile donatılması bekleniyor. Standart Redmi Pad ve Redmi Pad SE modellerinin 18W hızlı şarj desteği sunarken, Pro modelin 33W hızlı şarj özelliğine sahip olacağı tahmin ediliyor. Bu bilgiler, yaklaşmakta olan tablet hakkında merak uyandırmaya devam ediyor, ancak cihazın kesin özellikleri ve global pazardaki konumu hakkında daha fazla detayın açıklanması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir